Travis Kelce väljendab Super Bowli aeglase stardi ajal pettumust treener Andy Reidiga kõrvalliinil

Enne kui Kansas City Chiefs püüdis pühapäeval Super Bowli võita, jäi nende rünnak San Francisco 49ersi vastu varakult neutraalseks. Travis Kelce polnud sellega rahul. Keset Chiefsi väravateta teist veerandit San Francisco 49ersi vastu haaras Kelce peatreener Andy Reidi kõrvalt ja karjus talle näkku. Kelce näis olevat ärritunud, et ta ei olnud teise veerandi alguses punase tsooni pöördelises mängus mängus.

Chiefs oli sõitnud 49ersi 9 jardi joonele Patrick Mahomesi 52 jardi sööduga Mecole Hardmanile. Järgmisel mängul ei olnud Kelce mängus. Tihe otsa Noah Gray oli hoopis platsil, et tõrjuda. Chiefs valis mängu Isaiah Pacheco jaoks, kes palli fumbleeris, mille tulemuseks oli Chiefsi pallikaotus. Sellega läks Kansas City parim võimalus selle hetkeni skoorida.

Kelce on jalgpalliajaloo üks ohtlikumaid punase tsooni relvi. Ta on olnud Mahomesi lemmiksihtmärk läbi kahe eelmise Super Bowli võidu. Sel hetkel polnud ta pühapäevases mängus veel tabanud. Mõlema poole vead tõid esile esmaklassilise pühapäeva alguse, mis tõi kaasa kasvava frustratsiooni. See tekitas Chiefsi kõrval harvaesinevaid lahkhelisid, Kelce võttis sihikule oma peatreeneri.

Pealike õnneks ei kahjustanud see nende asja. Pärast seda, kui esimesel poolajal hoiti kolm punkti, saavutasid nad mängu viigiseisu 19:19 hilises mänguseisus, et sundida mäng lisaajale. Seal juhtis Patrick Mahomes läbilöögi, mille peatas sööt Mecole Hardmanile, kindlustades 25:23 võidu ja Kansas City kolmanda Super Bowli võidu viimase viie hooaja jooksul. Kelce lõpetas mängu üheksa tabamusega 93 jardi, sealhulgas esimese löögi konversiooni punases tsoonis, mis pani mängu võitnud touchdowni.

Pärast mängu oli Kelce palju paremas tujus. Vahepeal ütles Reid ESPN-ile, et Kelce vabandas ja mingeid raskeid tundeid ei olnud. “Ta tuli juurde ja kallistas mind, ütles” vabandust selle pärast,” rääkis Reid Kelce kohta. “Ta tahab lihtsalt väljakul olla ja tahab mängida. Ma ei saa kedagi paremaks kui saan temast. Ta on võistlushimuline laps ja talle meeldib mängida. Ta paneb mind tundma end noorena.” Võitmisel on kalduvus kõike paremaks muuta.