Piirkondlik organisatsioon edendab perekondlikke arutelusid elundidoonorluse üle

BURLINGTON, Vt. (WCAX) – Hoolimata tugevast esitusest esimesel poolajal Carolina Core'i vastu, ei suutnud Vermont Green FC oma eduseisu säilitada ja kaotas lõpuks 2:1, mis põhjustas USA lahtiste karikavõistluste väljalangemise.

Esimesel poolajal asus Vermont Green juhtima, kui Yaniv Bazini realiseeris 28. minutil penalti. Väravavaht Nathan Schnur tegi viis olulist tõrjet, et oma meeskonda edu hoida, kuid Carolina Core võitles teisel poolajal tagasi.

Carolina Core'i mängija Papa Ndoye realiseeris 60. minutil penalti ja viigistas seisu 1:1, millele järgnes 70. minutil Joshua Rodrigueze värav. Vermont Green FC-l oli mitu võimalust viigistada, kuid nad ei suutnud seda teha, mille tulemuseks oli 2:1 kaotus.

Pärast mängu avaldas peatreener Adam Pfeifer tunnustust fännide ja kogukonna toetuse eest. Kaotusest hoolimata tunnustas ta oma meeskonna jõupingutusi tugeva vastase vastu ja tunnistas nende ees seisvaid väljakutseid.

Vermont Green keskendub nüüd eelseisvale USL2 kampaaniale, mis algab 18. mail Boston City vastu. Pärast US Open Cupilt lahkumist on meeskonnal veidi aega end kokku võtta ja uueks hooajaks valmistuda.