Paolo Banchero kaotas 32 punkti, kui Magic triumfeerib Pelicansi 117:108

Paolo Banchero viis Orlando Magicu 32 punktiga 117:108 võidule New Orleans Pelicansi üle. Franz Wagner panustas 24 ja Moritz Wagner 18 punkti Magicu kasuks. See võit tähistab nende kolmandat järjestikust võitu, millega nad edestavad New York Knicksi poole mänguga idakonverentsi neljandale kohale. Seevastu viimasest neljast mängust kolm kaotanud Pelicansi kasuks kogus CJ McCollum 36 punkti ja 10 lauapalli, langedes sellega läänekonverentsis neljandalt kohalt kuuendale.

Mängu ajal oli Zion Williamsonil hirmutav hetk, kui Gary Harris ta kogemata komistas, põhjustades Williamsoni korraks mängust lahkumise. Vaatamata mängu naasmisele veetis Williamson suurema osa neljandast veerandist pingil, mängides kokku vaid 29 minutit. Magicu kasuks panustas 14 punkti ja 11 lauapalli Wendell Carter Jr, kes tabas väljakult 51,3%. Magic hoidis neljandal veerandajal 20-punktilist eduseisu pärast Moritz Wagneri vabavisetega 104:84.

New Orleans üritas tagasitulekut, viies seisu 112:106 35 sekundiga, kuid Banchero dunk andis Orlandole võidu. Kolm Pelicansi mängijat, Herb Jones, Trey Murphy III ja Dyson Daniels, visati ametnikele tehtud märkuste tõttu mängust välja. Banchero on nüüd sel hooajal 10 korda mängus 30 või enam punkti visanud, tagades muljetavaldavalt Magicule võidu. Järgmisena kohtub Orlando Charlotte Hornetsiga, Pelicans aga võõrustab San Antonio Spursi, et lõpetada kuuemänguline koduväljak.