Milline vaatepilt! Horvaatia juuniorid kaotasid finaalis 3:0, võttes Euroopa meistrilt punkti ära.

Noor Horvaatia U-19 sisekoondis viigistas teist korda Poreci EM-il Hispaaniaga 3:3.

Duja Maleticu meeskond kaotas kahetsusväärsetel asjaoludel viimase sekundi avamängu Prantsusmaale (6:6), kuid suutis põnevas heitluses Euroopa meistri Hispaania vastu viigistada. Lõplik.

Poolajaks oli hispaanlasel suur edumaa (3:0), kuid ülejäänutel mängis Horvaatia märksa paremini, viimase kuue minutiga said kirja Josipovic (36 väravat), Barisic (38 väravat) ja Jedvaj (39). värava), suutis Horvaatia võita. ma plaanin.

Horvaatial on kolmapäevase viimase alagrupimängu ees Portugaliga kaks punkti, Prantsusmaal ja Hispaanial on aga punkt, et viimases mängupäevas vastamisi minna.