Maailmas 1. vs 164. koht

Rootsi soojendus Leedsis soovitud edu ei toonud, tulemustest rääkimata. Treenerimeeskonnal eesotsas meeskonna mänedžeri Ralf Rangnickiga oli Stockholmis palju plaanis. Nad tahtsid hoogu juurde anda ja mitmed olid kavas, sealhulgas väravavaht Backman, kes ei saanud hakkama tagasisöötudega ja tahtis peaga lüüa. ise maas.

Viga viis Moldovale Damaskanis varakult juhtima (3.) ja muutis Austria mängu kaitsva vastase vastu veelgi raskemaks. Austria domineeris suurema osa pallist, kuid tegi kohtumise ülesehitusel asjatuid vigu, nende tsenderdused olid liiga ebamäärased ja üldine ebatäpsus. nende domineerimine. Mäng oli sama kõva kui Eesti märtsis. Onishiwo sai viigivärava jala ette, kuid komistas lähedalt.

Alles esimesel poolajal, kui Arnautovic ja Alaba soojendust tegid, kõlas poolaja vile. Meeskonna kapten Rangnick tahtis Alabat hädaolukorras lihtsalt kohale tuua. Reali staar, nagu Arnautovic, oli vahetusmees ja formatsioon viidi veidi 4-2-3-1 peale, seega oli ta selgelt üsna suur.

Olukord muutus kiiresti paremaks, sest Gregoric lõi pärast ilusat kombinatsiooni kuulsa viigivärava (50′). Pärast meeleolu tapmist esimesel poolajal tuli publik taas tagasi. Austria oli ülekaalus, kuid tal ei vedanud Sabiceri löögiga pärast Arnautovici seadistust ja Moldova kontrarünnakuga Postlaci kaudu läks paremini.

Aeg hakkas otsa saama ja pingutus vaieldamatu, kuid hoog läks käest ja suurepärane võimalus finišis võita. Austria lõpetas külalislahke ja sageli ebameeldiva katsumuse 1:1 viigiga Moldova Vabariigi vastu. Hea: vähemalt suutsime vältida lüüasaamist ja seega vältida piinlikkust.