Kyle Larson tõuseb NBC Sportsi NASCAR Power Rankings esikohale

Pärast pühapäevast karikavõistlust Sonomas tõusis Kyle Larson punktide arvestuses 1. kohale ja NBC Sportsi NASCAR Power Rankings 1. kohale. Selle nädala esikümnes on lisaks uuele 1. kohale ka uus sõitja.

NASCAR Cup ja Xfinity võidusõit naasevad NBC-le ja USA võrgule alates sel nädalavahetusel Iowas. Iowa Speedwayl toimuv karikavõistluste avavõistlus jõuab USA Networki eetrisse pühapäeva õhtul.

Selle nädala võimsuse edetabelis võtab Kyle Larson esikoha pärast Sonomas võitu, millega saavutas hooaja kolmanda võidu, mis teeb sellest tema teise võidu viimase viie karikasarja stardi jooksul. Teisel ringil mootori puhunud Denny Hamlin lõpetas Sonomas teist aastat järjest viimasena, lõpetades oma viie järjestikuse esiviisiku finišiseeria.

Chase Elliott lõpetas Sonomas neljandana, märkides viimase 10 võistluse jooksul oma kuuendat esiviisiku lõppu, tõustes sellel etapil punktiarvestuses üheksandalt teisele. Brad Keselowski 13. koht lõpetas tema kolme järjestikuse esikolmiku tulemuse jada, kuigi viimase kaheksa sõiduga on tal viis paremat ja ta on punktiarvestuses tõusnud 18. kohalt seitsmendaks.

Tyler Reddick võitis etapi ja lõpetas Sonomas kaheksandana oma kolmandal järjestikusel kümnendikul, samas kui Christopher Belli üheksas koht oli tema neljas top-10 viimase viie sõidu jooksul. William Byroni võitlused jätkusid, kui ta saavutas Sonomas pärast rehviprobleeme ja intsidenti 30. koha, märkides sellega neljandat korda viimase kuue võistluse jooksul, kus ta ei suutnud 10 parema hulka jõuda.

Ross Chastaini viies koht Sonomas tähistas tema teist 10 paremat lõppu viimase kolme sõidu jooksul, samas kui Alex Bowman saavutas 15. koha, mis on tema teine ​​sõit väljaspool esi10, pärast viit järjestikust top 10 finišit. Ty Gibbs põrutas Sonomas 11. pöörde seinale ja saavutas 37. koha, märkides oma esimest finišit väljaspool esi10 viimase nelja võistluse jooksul.

Martin Truex Jr langes sel nädalal Power Rankings esikümnest.