Juve alistas Empolis Castellani 2:0

Tänu Danilo jalale ja Chiesa väravale finaalis alistas Juventus Serie A kolmandal mängupäeval võõrsil Empolit. Al Castellani tegi seisuks 2:0 ja Vlahovic eksis ka penaltist. Berisha hüpnotiseerib teda.

Pärast kodus mängitud viiki Bolognaga põrkas Max Allegri meeskond kiiresti võiduga tagasi ja tõusis tabelis Milano Interi taha seitsmendaks. Paolo Zanetti meeskonnale oli see kolmas nokaudiga võit sama paljude mängude jooksul ning nad on ainsana jäänud null punkti ja null väravaga.

Kohtumine algas must-valge formatsiooni kasuks ja 10. minutil oli Danilo tutvustus juba juhtima asunud, kuid Kostici nurgalöögist karistati Berishaga tehtud väljakutse eest. Juventus jätkas siiski mänguhoos ja Danilo ise avas skoori 24. minutil, muutes kastisse löödud lahtise palli enne teisi ründes kullaks ja koputas järjekordse Kosticu nurgalöögi.

Esimese poolaja finaalis karistati Allegri meeskonda Gatti kahtlustatava vea eest ja neil oli kuldne võimalus duubel lüüa, kuid Blachovicil oli reageeriv Berisha, kes suutis kahes faasis hästi blokeerida. Teid hüpnotiseerib penaltipunkt.

Selelöögi alguses oli Chiesa Juventuse kõige aktiivsem ja ohtlikum mees, kes esmalt blokeeris end, et väravavahti tõrjuda, saatis ta hetked hiljem otse tagasi ja jäi kasutamata kuldne võimalus.

Empoli suutis ellu jääda, kuid võitles põhiliselt passiivse Perrini peavaludega, samas kui uustulnuk Pogba 66. minuti värav nägi potentsiaalset resultatiivset söötu Blachovici viimasest anomaaliast. Tühistatud juriidilise positsiooni tõttu. Ohutusvärav sündis aga 82. minutil. Chiesa lükkas Milik väljakule ja pärast Berisha möödumist teel (ja kontakti talumist) viskas ta tühja värava koju, et teha seisuks 2:0. Täielikult taastunud Bianconeri on jõudnud setile kaks korda lähemale, esmalt läbi Miliku ja seejärel Keeni, tabades vastavalt posti ja latti.