Häbiväärne solvang kommentaatorile Osijek vs Dinamo: “Tulge Spliti, sa oled rämps”

Osijek läks Dinamo üle 2:0 juhtima. Ta sai täis Opus Arenal vaimustava poolehoiu ja tegi parema matši ideaalse tšempioni Horvaatia vastu, kes esimesel poolajal nägi välja, nagu poleks nad isegi Slavooniasse tulnud. Ja kui ta oli kõige rohkem vigastatud, näitas Dünamo taas viimastel minutitel tšempioni valvurit tagasitulekutes, kuigi ma ei tea, mitu korda viimastel aastatel.

Kõik SuperSport HNL-i mängud on saadaval ainult Hrvatski Telekomi MAXSpordi kanalil.

Blues alistas HNLi seitsmendas voorus Osijeki 3:2. Osijeki mehed asusid Milesi ja Bukvici väravatega juhtima, enne kui Mahir Emreli sai teisel poolajal ihaldatud värava ja Bruno Petkovic kahe hilise penaltiga tagasituleku lõpetamiseks.

Ainuüksi viimased kaks ajasid Osijeki rahva ärritama ja vihale. Pärast mängu mõistsid treener Stefan Tomas ja spordidirektor Ivica Kresevic kohtunikud hukka ning avasid tule Marja Zebeki ja nende “katastroofilise kohtuniku” pihta, kusjuures mõned avaldasid kommentaatorite peale oma pahameelt.

MAXSpordi kommentaator Mateo Puksar tegi matši üle Osijekist ning jagas pärast matši sotsiaalmeedias oma häbiväärseid solvanguid.

“Brajiczko juunior, kas olete juba lõpetanud?”, “Ma olen su ema, kurat, anna Dünamole”, “Tule ikkagi Spliti, lits.” Kui me sind maha laseme, olen ma su ema. Korista prügi ära, hoia oma lugu seal kuskil” – need on mõned vastikud solvangud, mille Pukshar sai.