Fox läbis isiksusetesti SC Magdeburgi vastu

Stefan Kretzschmer mängis oma tundeid mõnevõrra maha. «Pole tähtis, mida see mulle isiklikult tähendab. Meeskond võitles kõvasti ja võit andis enesekindlust juurde. See on oluline,“ ütles Fuchse spordidirektor kolmapäevaõhtuse kohtumise eel SC Magdeburgiga. pärast võitu 31:26. Kuid oli selge, et endine vasakäär, kes nautis suuremat osa oma edust klubitasandil Elvestadti meeskonnas, ei olnud kohtumise eest immuunne.

Daily Mirror App edastab värskeimad uudised, teabe ja analüüsi otse teie nutitelefoni. Samuti digitaalsed ajalehed. Laadige see tasuta alla siit.

Berliinlased pole Krocmari vana meeskonna vastu skoori teinud üle kolme aasta. See on nii kaua, kuni ta Foxesis sellel ametikohal oli. “Pärast lõpuvilet tuli ta minu juurde ja tänas, et lõpuks hästi läksin,” selgitas kapten Fabian Wiede. “Me kõik tunneme kergendust, et võitsime pärast pikka eemalolekut Derby. Põnevus ja energia, mis täna oli, oli hämmastav.

Foxes näitas väljakul esimesest minutist peale energiat. Wiede särab mängujuhtimises, üksikud mängijad töötavad tagaväljal hästi koos, välismängijad on oma löökidega järjekindlad ning kaitsev siseplokk näitab tähelepanuväärset kompaktsust ja intelligentsust. , mille taga säras väravavaht Dejan Milosavlev. “Me ei pruugi olla tänavused favoriidid, kuid oleme siiski üks, keda jälgida ja oleme seda tõestanud,” sõnas Wiede.

Tema väljendatud tunded ei olnud mõttetud. Max Schmeling Hallis viibinud 8296 fänni lõid entusiastliku õhkkonna, mis oli väljakul näha. Pärast seda, kui magdeburglane Omar Ingi Magnusson vastasele Lasse Anderssonile küünarnukiga kuklasse lõi vahetult enne poolaega, läks meeskonnas õhkkond kuumaks ja tulemuseks oli päkapikkude formatsioon. Kohtunik otsustas video abil islandlasele ajakaristuse määrata ja suutis vähemalt mõneks ajaks asja rahulikuna hoida.

Tehnilise abi teine ​​kasutamine sel õhtul või selle tagajärjed tekitasid aga ebamugavust. Sest kui pärast õnnetut duelli lõi SCM-i mängujuht Janus Smarathon 54. minutil Matthias Gisseli rusikaga keskele kubemesse, esmalt punase ja seejärel sinise kaardi, siis paljud punktid olid tingitud sellest, et ma ei saanud aru. “Ma tunnen, et liigal on kalduvus olla ohtlik. Minu arvates saavad paljud punased kaardid paljudel juhtudel karistada. “Spordi vaimus peab natuke rohkem tasakaalu olema,” selgitas Kretzschmer.

Maratoni väljalangemine oli sel õhtul Magdeburgi poti vanasõna kaas. Pärast tasavägist avapoolaega domineeris Berliin mängus üha enam pärast vaheaega, sundides Meistrite liiga võitjaid tegema kokku 21 tabamust ja 10 tehnilist viga. “See on ka suhtlus. Meie kaitse kaitses hiilgavalt,» kiitis Kretzschmar. «See oli muljetavaldav. See, et me selle isiksusetesti läbisime, tegi mind nii õnnelikuks ja õnnelikuks.

Negatiivse seeria lõpp Foxes vastamisi Magdeburgiga kell 31:26 Bundesliga käsipalli tippmäng.

Kuid nagu tema treener Yaron Siebert, hoiatas Kretzschmer liiga võitmisele keskendumise eest. “Pühapäeval ootab meid ees väga ohtlik võõrsilmäng Bergiseni vastu, keda me pole veel võitnud, eriti arvestades seda eufooriat, mida meie meeskond praegu kogeb,” teatas juhatus. “Praegu on oluline arendada mentaliteeti, mida Magdeburg on viimastel aastatel nii palju kordi näidanud, ja keskenduda taas võidule.”

Berliinlased pidid eelmisel hooajal kõvasti õppima, et nende väidetavalt väiksemad vastased võivad olla tülikad. Näiteks komistasid Mindeners, kes polnud veel liigapunkti võitnud, Foxesi. Rebased tahavad sel aastal selliseid ebaõnnestumisi ja nendega kaasnevaid tundeid vältida.